Kurumsal Bilgiler

Sense Elektronik Kontrol Sistemleri olarak yaklaşık olarak 10 yıldır faaliyet gösteren firma, 2015 yılında Sense Elektronik Asansör Sistemleri Otomasyon İç ve Dış Ticaret ünvanıyla kurumsal kimliğini yenileyerek Erciyes Üniversitesi Teknopark'ta yeniden yapılanmıştır.

Firmamız otomasyon ve kontrol sistemleri alanındaki tecrübesini kontrol devreleri alanına odaklayarak inovatif, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır.


VİZYONUMUZ

Sense Elektronik ürettiği ürünlerin sürekli gelişimi ve güncellemesine önem vermektedir. Bu bağlamda Ar-Ge ve inovasyon faaliyetleriyle üretilen ürünleri Türkiye ve Dünya pazarında rekabetçi bir biçimde konumlandırmak, motor kontrol sistemlerinde ülkemizde ve dünyada önde gelen firmalar arasında yer almak Sense Elektronik'in vizyonunu oluşturur.MİSYONUMUZ

Sense Elektronik olarak öncelikli misyonumuz katma değeri yüksek ürünler üreterek ülke ekonomisine istihdama katkı sağlamaktır. Bunun yanısıra uygun fiyatlı, kullanımı kolay ve sorunsuz asansör kapı kontrol kartları üretmek, otomatik kapı üreticileri için satın alma süreçlerini kolaylaştıracak paket çözümler sunmak; ürettiğimiz kontrol kartlarıyla otomatik kapıları kullanıcılar için yüksek güvenlikli hale getirmektir.

Ayrıca makine otomasyonu konusunda ihtiyaç halinde danışmanlık, projelendirme ve uygulama faaliyetlerini yürütmektir.